Aşağıda tarafımıza iletilen soruların derlemesi mevcuttur. Eğer aradığınız sorunun cevabı aşağıda bulunmuyor ise "Soru Sor" kısmından bize ulaşabilir veya BURAYA tıklayarak bize destek talebi gönderebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Şirketinizi internet ortamında tanıtarak yeni müşteriler kazanmanızı sağlayan, içerikleri bizim tarafımızdan girilen anahtar teslim güncellenebilir website hizmetidir.

Hazır tasarım, daha önceden tasarlanmış (1600'den fazla) hazır tasarım şablonlarıdır. Özel tasarım ise size özel tasarlanan tasarım hizmeti alırsınız.

Web sitenizin boyutu ve girilmesini istediğiniz içerik doğrultusunda sınırsız sayfa girişine sistemimiz izin vermektedir.

İstediğiniz tüm dillerde websitenizi hazırlayabilirsiniz.

Evet istediğiniz zaman websitenizi içerik yönetim panelinden kendiniz güncelleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu websitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir.
Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar.

Websitenizin bulunur olması ve size yeni müşteriler kazandırması E-pazarlama ve SEO hizmetiyle mümkün olur. Tescilli.Net.TR SEO optimizasyonu, google reklam ile yeni müşteri kazanmanızda etkili pazarlama çözümleri sunmaktadır.

Alan adınıza bağlı web sitesi açabilmek için Web Alanı ve Aylık Data Transfer almış olmanız gerekmektedir. Bunun için müşteri paneliniz kısmından hosting paketlerimizden satın alabilirsiniz. Eklemek istediğiniz kadar web alanını seçin ve "Devam" butonuna basın (İlk kez Web Alanı alırken 1GB'lık Aylık Data Transfer limitini de beraber alırsınız). Ödemenizi yaptıktan sonra Web Sitesi Hizmetini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret, mal ve hizmetlerin satışlarının internet üzerinden online olarak yapılmasıdır. E-ticaret ile belirli bir kitlenin dışına çıkılarak internet kullanıcılarına satış yapılabilmektedir.

Şimdi siz de e-ticaret sitesi açarak kendi işinizin sahibi olun. Ürünlerinizi en uzak noktadaki müşterilerinize kolayca ulaştırın.

Bir günde e-ticaret sitenizi kurabilir ve satışa başlayabilirsiniz. Gelişmiş e-ticaret altyapısı ile Tescilli.Net.TR işinizin kuruluşundan itibaren sizinle...

Öncelikle girişimcilik nedir sorusuna cevap vermemiz girekiyor. Girişimci nedir diye sorarsanız; girişimci, yeni bir ürünü, bir süreci, bir hizmeti kafasında oluşturacak hayal gücüne ve bu fikri hayata geçirecek yeteneğe ve sebata sahip kişidir.

Outlook Express, Outlook 2003, Outlook 2007, Outlook 2010, Outlook 2013 sürümlerinde nasıl e-posta hesabınızı kuracağınızı ve ayarlarını resimli olarak anlattık. Sorularınızı bizlere destek bildirimi olarak iletebilirsiniz. Nasıl e-posta hesabı oluşturacağınızı bilmiyorsanız lütfen E-posta Hesabı Nasıl Oluşturulur? başlıklı eğitselimizi inceleyiniz.

Office 2007 Outlook E-Posta Kurulumu,

 

Soru Sor

İletişim Bilgilerimiz

Tescilli Internet Hizmetleri
Mürselpaşa blv. Arslanbey İş Merkezi No : 24 / 3 Kahramanlar / İzmir
Telefon: 0 0232 489 41 03
Fax: 0
Mail: bilgi@tescilli.net.tr

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma : 09:00 - 19:00
  • Cumartesi : 10:30 - 17:30
  • Pazar : Ofisimiz Kapalı

Online Destek Departmanı

  • Online Destek Departmanı 7/24 Açıktır.
  • Destek departmanlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.