Exchange Online

Exchange Online

İstediğiniz yerde, daha akıllı çalışma

İş e-postasını alın ve üretkenliği artırın, bu arada da kuruluşunuzun güvenli kalmasını sağlayın. Daha büyük ve güvenilir posta kutularının keyfini çıkarın, herhangi bir cihazla, daha fazlasını başarın...

 

 

 

 Kontrol Sizde

 Exchange; çözümünüzü benzersiz gereksinimlerinize uyarlar, iletişiminizin sürekli kullanılabilir durumda kalmasını sağlar ve bu arada  da denetim sizin elinizde olur.  Hem çevrimiçi hem de şirket içi tutulan posta kutularıyla bir gecede buluta geçin, şirket içinde dağıtın  veya karma bir dağıtımı yönetin. Kolay kullanımlı, web  tabanlı Exchange yönetim merkezinden beri kaybı önleme ve Office 365  Grupları gibi güçlü özellikleri yönetin. Rol tabanlı erişim, Exchange’i verimli bir şekilde  yönetmenize ve görevlere temsilci atamanıza  yardımcı olur. Exchange arşivleme, büyük posta kutuları ve bekletme ilkeleriyle, kullanıcılarınız önemli verileri tek bir  yerde tutabilir,  siz de depolama ve uyumluluk taleplerini denetim altına alabilirsiniz.

 

Herhangi bir cihazla daha fazlasını başarın

Exchange birden çok cihaz arasında iletişim hacmini artırmanıza ve ekip olarak daha verimli çalışmanıza yardımcı olarak daha üretken olmanızı sağlar. Alakalı ve önemli iletilere odaklanan ve çalışma şeklinize göre kurallar belirleyen bir posta kutusuyla daha fazlasını, daha kısa sürede yapabilirsiniz. Birlikte daha fazlasını yapmanız için ihtiyacınız olan kişileri, bilgileri ve araçları bağlayan Office 365 Grupları’yla işbirliğini kolaylaştırın ve geliştirin. Grup gelen kutusu, takvimi ve sohbetiyle ekipleriniz kendi düzenlemelerini yaparak işlerine devam edebilirler. OneDrive İş ile grupta dosya paylaşmak kolaydır; gerçek zamanlı olarak işbirliği yapabilirsiniz ve bir dosya güncellendiğinde tüm ekip üyeleri otomatik olarak bilgilendirilir. iOS ve Android için Outlook uygulamasını veya Outlook Web App’i kullanarak cihazlarınızdan içeriklere, konuşmalara, görevlere ve planlara erişin.

 Kuruluşunuzu koruyun

 Exchange, şirket içi uyumluluğu ve yasal düzenleme uyumluluğunu basitleştirerek iş iletişimini ve gizli bilgileri korumaya yardımcı olur. Veri kaybını önleme  özellikleri, derin içerik çözümlemesi yoluyla gizli verileri tanımlar, izler ve korur. Outlook’taki İlke İpuçları da gizli veriler gönderilmeden önce ilke ihlalleri konusunda  kullanıcıları bilgilendirir. Uyumluluk sorumlularınız eBulma Merkezi’nden Yerinde eBulma’yı Exchange, SharePoint ve Skype Kurumsal için çalıştırarak kuruluş  verilerinizi tanımlayabilir, ayrı tutabilir ve çözümleyebilir. Veriler hep aynı yerde kaldıklarından ayrı bir veri depolaması yönetmeniz gerekmez.