İptal ve İade

İptal ve İade

Müşteri her zaman tescilli.net.tr’den hizmet almaktan vazgeçme, hizmetini iptal ettirme ve yayınını durdurma hakkında sahiptir. Müşterinin kullandığı hizmetle ilgili durdurma ve iptal talebinin ardından hizmetin aksaması veya verilerin kaybolmasından doğacak zararlardan Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri sorumlu değildir, tüm müşteriler bunu bilerek durdurma ve iptal talebi gönderebilir.

Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri, her zaman bir müşteriye hizmet vermeyi reddetme hakına sahiptir.Bu bağlamda Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri aktif hizmeti bulunan bir müşteri hesabının yeni hizmetler sipariş etmesini mümkün olmayacak şekilde engelleyebilir.

Site üzerinden iptal talebi iki çeşittir. Birincisi iptal talebi gönderirken hizmeti hemen iptal et şeklindedir. Diğer bir seçenek ise hizmeti süre sonunda iptal et şeklindedir. Müşteri iptal talebi gönderirken bu konuda sorumluluğu kendisi üstlenir.Eğer iptal talebini iptal ettirmek isterse hemen site üzerinden Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri ile iletişime geçmelidir.

Yeni sipariş verilmiş ve hizmeti aktif edilmiş bir alan adı hizmetinin iptali ve ödeme iadesi malesef mümkün olmadığı için alan adı hizmeti siparişi sırasındaki sorunlardan Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri sorumlu tutulamaz.

Müşteri hesabına kredi olarak eklediği tutarların iadesini isteyemez. Bu tutarlar vergilendirildiğinden sadece Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri için kullanılabilir.

İade tutarı, Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri’nin müşteriye verdiği teknik destek ücreti, Havale/EFT ücretleri, KDV tutarı ve benzeri masraflar kesilerek müşterinin yaptığı aynı ödeme kanalı ile 20 gün içinde geri ödenebilir.Müşteri farklı bir ödeme kanalıyla geri iade isteyemez.

Lisans, Tema, Sunucu hizmeti, web tasarım, iade tutarı, Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri’nin müşteriye verdiği teknik destek ücreti, Havale/EFT ücretleri, KDV tutarı ve benzeri masraflar kesilerek müşterinin yaptığı aynı ödeme kanalı ile 20 gün içinde geri ödenebilir.Müşteri farklı bir ödeme kanalıyla geri iade isteyemez.

Lisans hizmetlerinde eğer teknik destek verilmemişse Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri’nin onayı ile 7 gün içinde iade yapılabilir.

Tema ve web tasarım gibi hizmetlerde iade mümkün olmayacağından iade hakkı bulunmamaktadır.Tema ve web tasarım satışları site üzerinden tanıtımı yapılan ürün tanıtımındakinin aynısıdır.Bu konuda satış öncesi olarak müşteri Güllüoğluweb Bilgisayar İnternet ve Bilişim Hizmetleri’in den ayrıntılı bilgi alabilir.Tema dosyalarının teslim edilmesinin arından iade mümkün olmayacaktır.