Toplu SMS Hizmeti

Toplu SMS Hizmeti

Toplu SMS Hizmeti

24 Saat Kesintisiz Toplu SMS Gönderimi

Uzman kadromuz sizin için çalışıyor. Tamamen internet altyapısı üzerine kurulu sistemimiz sayesinde herhangi bir program kurma ihtiyacı duymadan, istediğiniz her zaman ve her yerden sisteme erişim sağlayabilir ve anında toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz.

İzinli Veri Tabanı Oluşturma

Yeni e-ticaret yasasıyla birlikte, elektronik iletilerin ticari amaçlarla kullanımına hemen uyum sağlayabilirsiniz. Ticari içeriklerin kullanıcıdan izinli bir şekilde yapılması gerektiğinden, SMS yoluyla onlardan izin isteyebilir ve izinli rehberler oluşturarak ticaretinize devam edebilirsiniz.

256-bit SSL ile %100 Bilgi Güvenliği

Tescilli SMS'in tüm sayfaları, günümüzün en gelişmiş şifrelemesi olan 256-bit SSL ile güvence altına alınmıştır. Kredi kartı bilgileriniz, internet üzerinden ilgili banka sunucularına gönderilirken, en üst seviye şifreleme teknolojisi ile şifrelenir.

Kullanıcı Dostu Toplu SMS Gönderim Paneli

Siz değerli müşterilerimizin işlemlerini daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmesi için kullanıcı dostu bir arayüz tasarladık ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda sistemde sürekli olarak geliştirmeler yapmaya devam edeceğiz.

Hitaplı Toplu SMS Gönderimi

Rehberinize kayıtlı olan tüm kişilere Adı ve Soyadı ile hitap eden ortak bir metin yollayabilirsiniz. Kullanım örneği: Sayın {{AD}} {{SOYAD}} bu akşam saat 21:30 da yapılacak olan ...

Yurt Dışı SMS Gönderimi

Müşterilerinizin Türkiye'den olmasına gerek yok. Bütün dünyaya tanıtım ve kampanya SMS'leri aktivasyon şifreleri ya da onay kodları gönderebilirsiniz. 

Tüm Dillerde SMS Gönderimi

UTF-8 (Unicode SMS) desteğiyle kullanıcılarınıza anadillerinde SMS'ler gönderebilir, kendi dillerinde yazarak daha kolay iletişim kurabilirsiniz.

İleri Tarihli SMS Gönderimleri

Hazırladığımız ileri tarihli mesaj sistemi sayesinde, mesajlarınızı ayarlayarak istediğiniz gün alıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sistemi bir ajanda gibi kullanabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı Raporlama

Gerçek zamanlı SMS iletim raporlarını detaylı bir şekilde görebilir ve Excel dosyası halinde rapor olarak indirebilirsiniz.

Güçlü SMS API Desteği

Herhangi bir uygulamaya tamamen entegre olabilen güçlü, etkin ve kesintisiz Toplu SMS API miz sayesinde kendi uygulamalarınızdan veya şirketimizde kullandığınız yazılım üzerinde SMS gönderebilirsiniz. 

Tek Seferde 1071 Karaktere Kadar SMS Gönderimi

Kısa bilgilendirmeler ihtiyacınızı karşılamıyorsa daha uzun metinler yazabilirsiniz. Tek seferde, 1071 karaktere kadar metin yani 7 SMS boyutunda mesajlar gönderebilirsiniz.

Telefon Rehberi

Rehberinizi sistem üzerinden oluşturup, internete her bağlandığınızda erişebilir ve istediğiniz gibi gruplar oluşturarak kolayca yönetebilirsiniz.

Kolay Rehber Aktarımı

Excel'den veya akıllı telefonlardan alınan CSV ve VCF formatlarını yeni rehberimizle aktarmak artık çok daha kolay! Oluşturduğunuz gruplara hızlıca ve güvenle aktarım yapabilirsiniz.

Kara Liste

Rehberinizde iletişim bilgileri bulunan ancak bildirim yapmayacağınız kullanıcıları kara listeye ekleyerek sizden ileti almasının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca kopyala-yapıştır, elle numara yazma yöntemleri kullanılarak yapılan bildirimlerde devreye girerek hatayla gönderim yapmanızı engeller.

Otomatik Özel Gün Mesajları

Rehberinizdeki kişilere özel günlerinde otomatik olarak SMS gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Excel Dosyasından Toplu SMS Gönderimi

Excel dosyalarından istediğiniz sütunları, istediğiniz gibi kullanarak mesajlarınızı kolayca oluşturabilir ve toplu olarak kişiye özel mesajlar gönderebilirsiniz.